הוזמנתם למסיבה? מחפשים מתנה למישהו לקראת אירוע מיוחד? רוצים להעביר את המסר שאכפת לכם? מתנות פרסונאליות הן בדיוק מה שביקשתם להעניק – מחווה ייחודית שתישמר לתמיד.
בעידן הנוכחי יש חשיבות רבה למחשבה מקדימה והשקעה בטאץ' אישי. מקבלי המתנה יעריכו את עצם העובדה שחשבתם על רעיון ייחודי או קונספט למתנה עבורם לפי האופי של האירוע או האופי שלהם וטרחתם לתת להם מתנה יוצאת דופן שנוצרה במיוחד עבורם.

להדפיס מכל הלב 


בשנים האחרונות עם שכלול הטכנולוגיה בעולם המדפסות רבים מוצאים במתנות מודפסות את סוג המתנה הייחודית והבלתי שגרתית במגע אישי.
מתנות מודפסות יכולת להפוך כל פריט לפריט ייחודי, להעביר מסר אישי עם סנטימנטים וזה מסוג המתנות שמי שמקבל אותן ירצה לשמור לנצח, כי המתנה הוכנה במיוחד עבורו.
מתנות מודפסות מתאימות לכל קבוצות הגיל – ילדים ומבוגרים, לכל סוג אירוע והן בעלות ערך מוסף. כיום עם המדפסות המתקדמות אפשר לייצר הדפסות בסטנדרט גבוה ביותר על מגוון רחב של חומרי גלם ומוצרים.
מהם הפריטים הפופולאריים להדפסה וכיצד תבחרו ותכינו את המוצר למתנה? 

מתנות מודפסות – מחולצות ועד כיסויים לטלפונים


עם יכולת ההדפסה העכשווית אפשר, כאמור, להדפיס על מגוון רחב של מוצרים מחומרי גלם קשיחים ועד מוצרי טקסטיל.
בבואכם לבחור את המוצר קחו בחשבון את סוג האירוע, העונתיות, האישיות של מקבל המתנה וחשבו איזו מתנה תהיה גם אסתטית אך גם פרקטית עבורו?
חולצה שהוא יוכל ללבוש לכל מקום, פאזל מודפס לילדים שאוהבים להרכיב וישמחו להרכיב את דמותם, כיסוי למכשיר הטלפון הסלולארי כך שהם מיד יזהו שמדובר במכשיר שלהם והכיסוי ילווה אותם בכל עת ובכל זמן, עט איכותי מודפס לכתיבה או חתימה, תמונות קנבס לתלייה וקישוט הבית או כריות דקורטיביות לעיטור ו"הלבשת" הספה, בלוק אישי שנחשב לאחד הטרנדים החמים בזירת המתנות או מנורות מאירות, שלט לדלת ועוד.
למשל, לאירועים כמו חנוכת בית אפשר להעניק מתנות מודפסות ייעודיות לבית בעוד לימי הולדת לילדים – מתנות שילדים יאהבו, עבודה חדשה – מוצרים למשרד וכדומה.

מה להדפיס: תמונה או הקדשה?


הפריט להדפסה בעל משמעות רבה להצלחת המתנה, אך כך גם מה שתבחרו להדפיס על המתנה. ישנה אפשרות להדפיס תמונה לבחירתכם: בין אם מדובר בתמונה של מקבל המתנה או שלכם ביחד, תמונה משפחתית, תמונה של נוף אהוב מחופשה או תמונה של דמות שהוא אוהב או לחילופין – להדפיס ברכות או הקדשות, משפטים עוצמתיים מעוררי השראה.
כך או כך, חשבו מלכתחילה על הרקע, הגוונים, הכיתוב הנלווה, התמונה שמקבל המתנה יאהב להביט בה כל פעם מחדש, במיוחד אם היא תלווה אותו לכל מקום או עתידה לעטר את סביבת המגורים. 

השקעה במינימום מאמץ
מתנות מודפסות בהזמנה אישית מוצעות באתרים ייעודיים שמציעים מגוון רחב של אלטרנטיבות של מתנות עליהן ניתן להדפיס. שימו לב לפרטים רלבנטיים וחיוניים לבחירת המוצר ולביצוע ההזמנה. כמו למשל, סוג חומר הגלם, הגודל הנבחר מבין טווח המידות או הגדלים האופציונאליים, מה גוון המוצר המקורי, מהו טיב ההדפסה ומהו פרק זמן הייצור והמשלוח.
כך שתדעו לבטח שהמוצר אכן יגיע בזמן לאותה חגיגה או מועד אירוע, כדי שלא חלילה תגיעו למסיבה או לברך את בעל השמחה בידיים ריקות.
שימו לב שבמוצרים רבים אפשר גם לבחור פלטת צבעים לפי בחירתכם וליהנות גם מאחריות על המוצר. בחרו אתר אמין להדפסת מתנות שמציע תשלום מאובטח וסוגים שונים של משלוח ומוצרים איכותיים, כדי שתוכלו להעניק מתנה פרסונאלית בסטנדרט גבוה שתקצור מחמאות!